Osuszanie ścian w Warszawie

Pojawienie się wilgoci w ścianach często zaskakuje użytkowników budynków i mieszkańców. Nic dziwnego. Wilgoć dostaje się do ścian niepostrzeżenie. Jej powodem mogą być mikrouszkodzenia instalacji wodociągowej, zalania, powodzie etc. Skuteczne osuszanie ścian w Warszawie świadczone przez MT-Osuszanie poprzedzone jest szczegółowym badaniem poziomu zawilgocenia w celu określenia stanu ścian, zlokalizowaniu miejsc powodujących zawilgocenie, a także wybraniu odpowiedniego sprzętu do osuszenia ścian. Poznanie powodu zawilgocenia oraz eliminacja go jest kluczowym elementem zabezpieczającym przed powrotem wilgoci. Po wykonaniu tego zabiegu można przystąpić do procesu osuszania ścian. Warszawa i okolice to obszar działalności MT-Osuszanie. Firma obsługuje Klientów indywidualnych, firmy oraz instytucje.

Osuszanie ścian w Warszawie z MT-Osuszanie

W zależności od poziomu zawilgocenia ścian określonego na podstawie precyzyjnego badania, MT-Osuszanie przeprowadza osuszanie ścian w Warszawie i okolicach wykorzystując metodę kondensacyjną

  • kondensacyjne osuszanie ścian w Warszawie – polega na osuszaniu powietrza specjalnymi urządzeniami, które zasysają je i przepuszczają nad skraplaczem. Wilgoć zostaje wprowadzona do zbiornika, a ogrzane i suche powietrze wydmuchiwane jest na zewnątrz.
  • Wykorzystanie profesjonalnych osuszaczy do osuszania ścian znacząco przyspiesza odparowywanie wilgoci ze ścian. W zależności od wielkości pomieszczenia wykorzystuje się różnej wielkości urządzenia, pozwalające uzyskać wydajność od 20 do nawet 5000 litrów/dobę. MT-Osuszanie gwarantuje profesjonalne osuszanie ścian w Warszawie i okolicach w korzystnych cenach. Współpraca z nami to pewność profesjonalnej obsługi i najwyższej jakości pracy. Serdecznie zapraszamy do współpracy.

Kontakt z nami

 

MT-Osuszanie Tomasz Sztyk

ul. Okęcka 8/ 56 02-658 Warszawa

ul. Przyleśna 7, 05-830 Wolica

+48 506 197 413
mtosuszanie@gmail.com

Wyślij wiadomość korzystając z poniższego formularza.

Skontaktuj się z nami: