Wynajem osuszaczy powietrza

Wiedząc, jak szkodliwe dla zdrowia może być użytkowanie zawilgoconych pomieszczeń, udostępniamy naszym klientom najlepsze maszyny służące do osuszania murów, ścian i podłóg metodą kondensacyjną. Polega ona na przyspieszeniu procesu naturalnego schnięcia budynków poprzez zastosowanie służących do tego, specjalistycznych urządzeń. Oferujemy wynajem osuszaczy, wentylatorów i nagrzewnic powietrza umożliwiających szybkie przygotowanie pomieszczeń do ponownego użytku po zalaniu. Zajmujemy się także osuszaniem budynków nowo wybudowanych, w których występuje tak zwana wilgoć technologiczna. Ma ona związek z wodą zgromadzoną w materiałach budowlanych. Jako że samoistne schnięcie murów, tynków i podłóg trwa bardzo długo, usuwanie wilgoci proponowaną przez nas metodą to powszechnie stosowana praktyka.

Rozwiązanie efektywne i oszczędne

Proponowany przez nas wynajem osuszaczy powietrza jest rozwiązaniem pozwalającym w prosty i szybki sposób całkowicie pozbyć się wilgoci w domach, mieszkaniach i budynkach gospodarczych. Oferowane osuszanie ścian i podłóg metodą kondensacyjną pozwala na sporą oszczędność nie tylko czasu, ale również pieniędzy. Wycena naszych usług dla każdego z klientów przygotowywana jest osobno na podstawie wykonanych wcześniej precyzyjnych pomiarów poziomu zawilgocenia poszczególnych pomieszczeń. Sprzęt przeznaczony na wynajem dostarczamy naszym klientom pod wskazany adres po wcześniejszym ustaleniu terminu. Transport na terenie Warszawy odbywa się za darmo. Istnieje również możliwość wypożyczenia osuszaczy powietrza w siedzibie naszej firmy. Prosimy o kontakt telefoniczny, w celu sprawdzenia dostępności poszczególnych maszyn.

Dlaczego warto skorzystać z usług naszej firmy?

 • Oferowany przez nas sprzęt pochodzi od najlepszych, cenionych na rynku producentów takich jak Master i Trotec. Ich skuteczność została przez nas wielokrotnie przetestowana przy osuszaniu zarówno nowo wybudowanych, jak i dotkniętych powodzią budynków.
 • Nasze osuszacze powietrza na wynajem charakteryzują się bardzo dużą wydajnością sięgającą 70l/24h i przepływie powietrza do 1000m³/h.
 • Posiadamy wieloletnie doświadczenie w osuszaniu domów, mieszkań oraz różnego rodzaju budynków użytkowych. Zapewniamy fachowe doradztwo przy wyborze odpowiednich urządzeń, biorąc pod uwagę metraż pomieszczeń oraz poziom ich zawilgocenia oceniony za pomocą precyzyjnego pomiaru.
 • Udostępniany sprzęt nie stanowi zagrożenia dla zdrowia, dlatego wszelkie wcześniej zaplanowane prace budowlane lub remontowe mogą być kontynuowane.
 • Oferujemy darmowy transport urządzeń na terenie Warszawy i odpowiednie przeszkolenie klientów z zakresu ich samodzielnej obsługi. Na życzenie możemy też zająć się obsługą maszyn osobiście.
 • Wynajem osuszaczy powietrza odbywa się na warunkach określonych w umowie pisemnej. Nie pobieramy kaucji.
 • Dla klientów zainteresowanych długoterminowym wynajmem naszych urządzeń przewidujemy atrakcyjne promocje.

Korzyści osuszania kondensacyjnego:

 • Znacznie zmniejszenie kosztów ogrzewania lokalu, dzięki stosowaniu nagrzewnic powietrza. W zawilgoconym pomieszczeniu bardzo trudno utrzymać optymalną temperaturę.
 • Skrócenie czasu wysychania murów, tynków i podłóg.
 • Skrócenie czasu realizacji inwestycji – samoistne schnięcie murów, ścian i podłóg trwa bardzo długo. Dzięki osuszaniu kondensacyjnemu prace wykończeniowe mogą zostać rozpoczęte o wiele szybciej.
 • Dzięki nagrzewnicom powietrza możliwe jest prowadzenie prac nawet przy niskich temperaturach.
 • Korzystanie z naszych urządzeń nie przeszkadza w kontynuowaniu prac budowlanych, remontowych ani wykończeniowych.
 • Jest to sposób zapobiegania rozwojowi grzybów i pleśni, a także usuwania nieprzyjemnych zapachów w pomieszczeniach.

Wszystkich zainteresowanych wynajmem osuszaczy powietrza zapraszamy do kontaktu za pomocą dostępnego na naszej stronie formularza, telefonicznego bądź osobistego w siedzibie naszej firmy w Warszawie. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, wycenę wynajmu sprzętu oraz ewentualnych usług dodatkowych dostosowując do poziomu zawilgocenia pomieszczeń oraz jego rodzaju.

MT-Osuszanie Tomasz Sztyk
Szybki kontakt

Wyślij wiadomość korzystając z poniższego formularza.

Skontaktuj się z nami:

Nasze realizacje
Galeria realizacji