Zalanie domu czy mieszkania to przykre i niespodziewane wydarzenie, które może wyrządzić duże szkody. Woda, która dostała się pod posadzkę, może wpłynąć na uszkodzenie podłogi, ścian, a nawet mebli. Naprawa powstałych zniszczeń wymaga dużych nakładów pracy, czasu i pieniędzy. Dlatego tak ważne jest, aby im zapobiec, natychmiast rozpoczynając osuszanie podposadzkowe. Warszawa jest miastem, w którym można skorzystać ze wsparcia specjalistów w tej dziedzinie, decydując się na skorzystanie z usług firmy MT-Osuszanie.

Osuszanie podposadzkowe Warszawa - stref izolacji!

Zapraszamy do zapoznania się z usługą osuszania podposadzkowego – stref izolacji. W momencie np. zalania przez pękniętą rurę mieszkania czy domu, woda przedostaje się pod posadzkę, między strefę izolacji ściany i sufitu Wilgoć może przedostać się również niepostrzeżenie poprzez awarie układu wodociągowego lub opady, podnoszące poziom wody gruntowej. Sytuacja może być bardzo poważna, gdyż w związku z tym, że wilgoć dociera do najgłębszych warstw podłogi i izolacji, jej likwidacja staje się bardzo kłopotliwa. Potrzebne jest wtedy gruntowne osuszenie zalanych pomieszczeń z wykorzystaniem specjalistycznego sprzętu, który mamy w swojej ofercie. Pozostawienie podłogi do naturalnego wyschnięcia spowodować może wiele negatywnych skutków, mających wpływ na konstrukcje całego budynku oraz komfort jego użytkowników. Długotrwały kontakt z wilgocią niszczy posadzki, powodując ich matowienie, zniekształcanie i blaknięcie. Straty spowodowane przez wilgoć mogą być dotkliwe i trudne do naprawienia.

Osuszanie podposadzkowe – Warszawa. Estetyczne i bezpieczne wnętrze po zalaniu

W przypadku zalania warstwa izolacyjna traci swoje właściwości. Powoduje to, że wilgoć idzie dalej, podciąga w górę ściany, niszcząc przy tym: tynk, farbę, listwy przypodłogowe a nawet meble. Wilgoć znajdująca się w posadzce rozprzestrzenia się bardzo szybko. W sytuacji, gdy zalanie dotknęło mieszkanie w domu wielorodzinnym, wilgoć znajdująca pod posadzką stanowi zagrożenie również dla osób mieszkających niżej. Woda gromadząca się w warstwach podłogi i izolacji może przedostać się do kolejnego lokalu, tworząc wykwity na suficie oraz niosąc inne negatywne skutki.

W ścianach, które zostały zalane grzyby, pleśnie mają idealne środowisko do swojego rozwoju, dlatego bardzo ważna jest szybka reakcja poprzez osuszanie. Zapobieganie negatywnym wpływom jest bardziej efektywne i łatwiejsze niż naprawianie skutków zawilgocenia mieszkania.
 

Osuszanie podposadzkowe Warszawa

Zastosowanie najwyższej jakości rozwiązań pozwala skutecznie uniknąć konieczności przeprowadzania generalnego remontu. Jakikolwiek zwłoka w rozpoczęciu osuszania podposadzkowego może być fatalna w skutkach. Polecamy Państwu usługę osuszania podposadzkowego w Warszawie, będącą najlepszym sposobem na zwalczenie wilgotności w głębokich warstwach posadzki. Do walki z takimi zalaniami wykorzystujemy najnowocześniejsze zespolone urządzenia, które w połączeniu z osuszaczami kondensacyjnymi i wentylatorami szybko, a przede wszystkim skutecznie poradzą sobie z każdym zalaniem stref izolacji. Osuszanie podposadzkowe Warszawa to usługa skierowana do firm, instytucji a także osób prywatnych. Jednym słowem dla wszystkich, którzy poszukują wsparcia w zakresie osuszenia posadzki.

Zalanie jedną z najczęstszych przyczyn zniszczenia mienia

Zalanie to oczywiście wydarzenie zawsze nieplanowane i najczęściej przydarza się w najmniej spodziewanym momencie. Co zrobić, gdy powrót z pracy wiąże się z odkryciem, że mieszkanie jest zalane? Z pewnością ten fakt wywoła wiele negatywnych emocji, jednak zastany stan wnętrza nie jest sytuacją bez wyjścia. Z pomocą w takich momentach przychodzi firma MT-Osuszanie. Posiadamy wiedzę popartą doświadczeniem, które umożliwiają nam radzenie sobie z tego typu kryzysowymi sytuacjami. Stosowany przez nas specjalistyczny sprzęt skutecznie usuwa wilgoć zarówno z małych, jak i dużych pomieszczeń. Dzięki temu z zadowalającym skutkiem można osuszyć zalane przestrzenie. Aby  mieć pewność solidnie wykonanej pracy, warto zlecić specjalistom osuszanie podposadzkowe. Warszawa jest miastem, na którego terenie świadczymy swoje usługi.

Osuszanie podposadzkowe – Warszawa. Wsparcie firmy MT -Osuszanie

W przypadku uszkodzonego wężyka doprowadzającego wodę do pralki, WC lub kranu, należy natychmiast zakręcić zawór główny wody, aby odciąć źródło wycieku. Jeśli zalanie było spowodowane nieszczelnością na łączeniu rur instalacji wodnej lub centralnego ogrzewania, również należy zamknąć zawór główny wody lub zawór C.O. Natomiast jeśli zalanie mieszkania nastąpiło z powodu sąsiada z góry, którego akurat nie ma w domu, trzeba jak najszybciej zakręcić główne zawory wody i centralnego ogrzewania w klatce lub całym budynku. Może się też zdarzyć, że źródło wycieku będzie trudne do zweryfikowania. Wtedy warto zamówić usługę lokalizacji przyczyny zalania. Kolejnym krokiem powinno być niezwłoczne usunięcie awarii, aby możliwie jak najszybciej rozpocząć osuszanie podposadzkowe. Warszawa to miasto, w którym możecie Państwo zlecić nam niniejszą czynność.

Usługa osuszania podposadzkowego w Warszawie, którą oferujemy obejmuje:

  • przeprowadzenie pomiarów wilgotności przed, w trakcie i po osuszaniu
  • montaż i demontaż urządzeń
  • kontrola postępu procesu osuszania stref izolacji
  • przygotowanie dokumentacji dla firmy ubezpieczeniowej.
Usługi osuszania podposadzkowego w Warszawie i okolicach świadczone przez MT-Osuszanie to najlepsze, szybkie, precyzyjne , przede wszystkim korzystne cenowo rozwiązanie dla wszystkich Państwa poszukujących profesjonalizmu i kompleksowego podejścia do świadczonej usługi osuszania. Serdecznie zapraszamy Państwa do kontaktu i współpracy z MT-osuszanie.

Kontakt z nami

 

MT-Osuszanie Tomasz Sztyk

ul. Okęcka 8/ 56 02-658 Warszawa

ul. Przyleśna 7, 05-830 Wolica

+48 506 197 413
mtosuszanie@gmail.com

Wyślij wiadomość korzystając z poniższego formularza.

Skontaktuj się z nami: