Osuszanie podposadzkowe Warszawa - stref izolacji!

Zapraszamy do zapoznania się z usługą osuszania podposadzkowego – stref izolacji. W momencie np. zalania przez pękniętą rurę mieszkania czy domu, woda przedostaje się pod posadzkę, między strefę izolacji ściany i sufitu Wilgoć może przedostać się również niepostrzeżenie poprzez awarie układu wodociągowego lub opady, podnoszące poziom wody gruntowej. Sytuacja może być bardzo poważna, gdyż w związku z tym, że wilgoć dociera do najgłębszych warstw podłogi i izolacji, jej likwidacja staje się bardzo kłopotliwa. Potrzebne jest wtedy gruntowne osuszenie zalanych pomieszczeń z wykorzystaniem specjalistycznego sprzętu, który mamy w swojej ofercie. Pozostawienie podłogi do naturalnego wyschnięcia spowodować może wiele negatywnych skutków, mających wpływ na konstrukcje całego budynku oraz komfort jego użytkowników. Długotrwały kontakt z wilgocią niszczy posadzki, powodując ich matowienie, zniekształcanie i blaknięcie. Straty spowodowane przez wilgoć mogą być dotkliwe i trudne do naprawienia.

W przypadku zalania warstwa izolacyjna traci swoje właściwości. Powoduje to, że wilgoć idzie dalej, podciąga w górę ściany, niszcząc przy tym: tynk, farbę, listwy przypodłogowe a nawet meble. Wilgoć znajdująca się w posadzce rozprzestrzenia się bardzo szybko. W sytuacji, gdy zalanie dotknęło mieszkanie w domu wielorodzinnym, wilgoć znajdująca pod posadzką stanowi zagrożenie również dla osób mieszkających niżej. Woda gromadząca się w warstwach podłogi i izolacji może przedostać się do kolejnego lokalu, tworząc wykwity na suficie oraz niosąc inne negatywne skutki.

W ścianach, które zostały zalane grzyby, pleśnie mają idealne środowisko do swojego rozwoju, dlatego bardzo ważna jest szybka reakcja poprzez osuszanie. Zapobieganie negatywnym wpływom jest bardziej efektywne i łatwiejsze niż naprawianie skutków zawilgocenia mieszkania.  

Osuszanie podposadzkowe Warszawa

Zastosowanie najwyższej jakości rozwiązań pozwala skutecznie uniknąć konieczności przeprowadzania generalnego remontu. Jakikolwiek zwłoka w rozpoczęciu osuszania podposadzkowego może być fatalna w skutkach. Polecamy Państwu usługę osuszania podposadzkowego w Warszawie, będącą najlepszym sposobem na zwalczenie wilgotności w głębokich warstwach posadzki. Do walki z takimi zalaniami wykorzystujemy najnowocześniejsze zespolone urządzenie firmy Trotec o nazwie Qube +, które w połączeniu z osuszaczami kondensacyjnymi i wentylatorami szybko, a przede wszystkim skutecznie poradzi sobie z każdym zalaniem stref izolacji. Osuszanie podposadzkowe Warszawa to usługa skierowana do firm, instytucji a także osób prywatnych. Jednym słowem dla wszystkich, którzy poszukują wsparcia w zakresie osuszenia posadzki.

Turbinowy zespolony osuszacz Qube + składa się z:

  • Czterostopniowego sytemu filtrującego,
  • Separatora wody,
  • Tłumika hałasu,
  • Możliwości zastosowania filtru HEPA,

Usługa osuszania podposadzkowego w Warszawie, którą oferujemy obejmuje:

  • przeprowadzenie pomiarów wilgotności przed, w trakcie i po osuszaniu
  • montaż i demontaż urządzeń
  • kontrola postępu procesu osuszania stref izolacji
  • przygotowanie dokumentacji dla firmy ubezpieczeniowej.
Usługi osuszania podposadzkowego w Warszawie i okolicach świadczone przez MT-Osuszanie to najlepsze, szybkie, precyzyjne , przede wszystkim korzystne cenowo rozwiązanie dla wszystkich Państwa poszukujących profesjonalizmu i kompleksowości. Serdecznie zapraszamy do kontaktu i współpracy z MT-osuszanie.

Kontakt z nami

 

MT-Osuszanie Tomasz Sztyk

ul. Okęcka 8/ 56 02-658 Warszawa

ul. Przyleśna 7, 05-830 Wolica

+48 506 197 413
mtosuszanie@gmail.com

Wyślij wiadomość korzystając z poniższego formularza.

Skontaktuj się z nami: