Wynajem osuszaczy powietrza Warszawa

Wiedząc, jak szkodliwe dla zdrowia może być użytkowanie zawilgoconych pomieszczeń, udostępniamy naszym klientom najlepsze maszyny służące do osuszania murów, ścian i podłóg metodą kondensacyjną. Polega ona na przyspieszeniu procesu naturalnego schnięcia budynków poprzez zastosowanie służących do tego, specjalistycznych urządzeń. Oferujemy wynajem osuszaczy powietrza w Warszawie, a także wentylatorów i nagrzewnic powietrza, umożliwiających szybkie przygotowanie pomieszczeń do ponownego użytku po zalaniu. Zajmujemy się także osuszaniem budynków nowo wybudowanych, w których występuje tak zwana wilgoć technologiczna. Ma ona związek z wodą zgromadzoną w materiałach budowlanych. Jako że samoistne schnięcie murów, tynków i podłóg trwa bardzo długo, usuwanie wilgoci proponowaną przez nas metodą to powszechnie stosowana praktyka. Osuszacze na wynajem Warszawa to najlepsze rozwiązanie dla Państwa potrzeb w zakresie walki z wilgocią w budynkach.

Wypożyczalnia osuszaczy do firm w Warszawie

Wilgotność powietrza negatywnie oddziałuje nie tylko na komfort mieszkania oraz życie i zdrowie przebywających w budynku ludzi. Nadmiar wody w powietrzu ma szkodliwy wpływ również na meble i inne przedmioty. Wynajem osuszacza powietrza pozwoli na szybką reakcję, gdy niezbędne jest usunięcie wilgoci z budynków na terenie Warszawy. Zachowanie odpowiedniego klimatu jest konieczne w wielu branżach. Odpowiedni poziom wilgotności jest niezbędny nie tylko do spełnienia norm higienicznych, ale często jest wymogiem wynikającym z procesu technologicznego. Utrzymanie odpowiedniej wilgotności powietrza w firmach w Warszawie ułatwi wypożyczalnia osuszaczy.  

Wynajem osuszaczy powietrza do firm Warszawa

Łatwo dostępny wynajem osuszaczy pozwoli zachować odpowiedni klimat w magazynach oraz halach produkcyjnych na terenie Warszawy, zapobiegając korozji narzędzi i maszyn oraz niszczeniu produktów. Stosowanie profesjonalnych urządzeń likwidujących nadmiar wody w powietrzu, zapewnia bezpieczeństwo produktów oraz zapobiega stratą finansowym, wynikającym z zawilgocenia stanów magazynowych.

Rozwiązanie efektywne i oszczędne – wynajem osuszaczy Warszawa

Proponowany przez nas wynajem osuszaczy powietrza w Warszawie jest rozwiązaniem pozwalającym w prosty i szybki sposób całkowicie pozbyć się wilgoci w domach, mieszkaniach i budynkach gospodarczych. Oferowane osuszanie ścian i podłóg metodą kondensacyjną pozwala na sporą oszczędność nie tylko czasu, ale również pieniędzy. Wycena naszych usług wynajmu osuszaczy w Warszawie dla każdego z klientów przygotowywana jest osobno na podstawie wykonanych wcześniej precyzyjnych pomiarów poziomu zawilgocenia poszczególnych pomieszczeń. Sprzęt przeznaczony na wynajem dostarczamy naszym klientom pod wskazany adres po wcześniejszym ustaleniu terminu. Transport na terenie Warszawy odbywa się za darmo. Istnieje również możliwość wypożyczenia osuszaczy powietrza w siedzibie naszej firmy. Prosimy o kontakt telefoniczny, w celu sprawdzenia dostępności poszczególnych maszyn.

Dlaczego warto skorzystać z usług wynajmu osuszaczy w Warszawie?

 • Oferowany przez nas sprzęt pochodzi od najlepszych, cenionych na rynku producentów takich jak Master i Trotec. Ich skuteczność została przez nas wielokrotnie przetestowana przy osuszaniu zarówno nowo wybudowanych, jak i dotkniętych powodzią budynków.
 • Nasze osuszacze powietrza na wynajem w Warszawie, charakteryzują się bardzo dużą wydajnością, sięgającą 70l/24h i przepływie powietrza do 1000m³/h.
 • Posiadamy wieloletnie doświadczenie w osuszaniu domów, mieszkań oraz różnego rodzaju budynków użytkowych. Zapewniamy fachowe doradztwo przy wyborze odpowiednich urządzeń, biorąc pod uwagę metraż pomieszczeń oraz poziom ich zawilgocenia oceniony za pomocą precyzyjnego pomiaru.
 • Udostępniany sprzęt nie stanowi zagrożenia dla zdrowia, dlatego wszelkie wcześniej zaplanowane prace budowlane lub remontowe mogą być kontynuowane.
 • Oferujemy darmowy transport urządzeń na terenie Warszawy i odpowiednie przeszkolenie klientów z zakresu ich samodzielnej obsługi. Na życzenie możemy też zająć się obsługą maszyn osobiście.
 • Wynajem osuszaczy powietrza odbywa się na warunkach określonych w umowie pisemnej. Nie pobieramy kaucji.
 • Dla klientów zainteresowanych długoterminowym wynajmem naszych urządzeń przewidujemy atrakcyjne promocje.

Korzyści osuszania kondensacyjnego:

 • Znacznie zmniejszenie kosztów ogrzewania lokalu, dzięki stosowaniu nagrzewnic powietrza. W zawilgoconym pomieszczeniu bardzo trudno utrzymać optymalną temperaturę.
 • Skrócenie czasu wysychania murów, tynków i podłóg.
 • Skrócenie czasu realizacji inwestycji – samoistne schnięcie murów, ścian i podłóg trwa bardzo długo. Dzięki osuszaniu kondensacyjnemu prace wykończeniowe mogą zostać rozpoczęte o wiele szybciej.
 • Dzięki nagrzewnicom powietrza możliwe jest prowadzenie prac nawet przy niskich temperaturach.
 • Korzystanie z naszych urządzeń nie przeszkadza w kontynuowaniu prac budowlanych, remontowych ani wykończeniowych.
 • Jest to sposób zapobiegania rozwojowi grzybów i pleśni, a także usuwania nieprzyjemnych zapachów w pomieszczeniach.

Wynajem osuszaczy Warszawa

Wszystkich zainteresowanych wynajmem osuszaczy powietrza w Warszawie zapraszamy do kontaktu za pomocą dostępnego na naszej stronie formularza, telefonicznego bądź osobistego w siedzibie naszej firm.Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, wycenę wynajmu sprzętu oraz ewentualnych usług dodatkowych dostosowując do poziomu zawilgocenia pomieszczeń oraz jego rodzaju. Wypożyczalnia osuszaczy w Warszawie MT-osuszanie to najlepszy partner w zakresie walki z wilgocią w budynkach.

Kontakt z nami

 

MT-Osuszanie Tomasz Sztyk

ul. Okęcka 8/ 56 02-658 Warszawa

ul. Przyleśna 7, 05-830 Wolica

+48 506 197 413
mtosuszanie@gmail.com

Wyślij wiadomość korzystając z poniższego formularza.

Skontaktuj się z nami: