Rusztowania aluminiowe Warszawa - Wynajem, wypożyczalnia

Wśród szerokiej gamy usług świadczonych przez nasze przedsiębiorstwo znajduje się kompleksowy wynajem rusztowań jezdnych. Oferowane przez nas konstrukcje od wielu lat doskonale sprawdzają się w wielu branżach oraz obszarach prowadzenia prac. Do ich produkcji zostało wykorzystane wyłącznie najwyższej jakości aluminium, dzięki czemu są to rozwiązania w pełni funkcjonalne, trwałe oraz niezawodne, spełniające oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Umożliwiają prowadzenie bezpiecznych prac na wysokości od kilku do kilkudziesięciu metrów.

Wszystkie rusztowania, które udostępniamy naszym klientom na wynajem, posiadają Certyfikat Bezpieczeństwa – Znak B wydany przez IMBiGS oraz Certyfikat TUV (wymagane przepisami BHP).

Gdzie znajdą zastosowanie rusztowania aluminiowe jezdne?

Oferowane przez nas rusztowania jezdne składają się ze sztywnych elementów wyposażonych w odpowiednie kółka, dając możliwość przemieszczania poszczególnych segmentów bez konieczności demontażu i montażu w innym miejscu. Tego typu rozwiązania są bardzo często stosowane w halach przemysłowych, magazynach oraz obiektach produkcyjnych przy różnego rodzaju montażach.

Dostępne w naszej ofercie rusztowania, które proponujemy na wynajem, doskonale sprawdzą się przy pracach:

  • montażowych,
  • murarskich,
  • tynkarskich,
  • instalacyjnych,
  • malarskich,
  • spawalniczych,
  • wykończeniowych,
  • konserwacyjnych.

Można z nich śmiało korzystać zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynków. Dzięki prostej strukturze oferowane konstrukcje są łatwe w montażu i demontażu, doskonale spełniając swoją funkcję wszędzie tam, gdzie zachodzi konieczność przeprowadzenia prac na wysokości. Szybkie złożenie konstrukcji jest możliwe przy użyciu niedużej ilości elementów składowych i kształtowych, które są zamykane siłowo poprzez odpowiednie połączenia zaciskowe.

Na co zwrócić uwagę, montując rusztowanie?

Przede wszystkim bardzo ważne jest, aby powierzchnia, na której będzie stało rusztowanie, była płaska i stabilna. Kółka wyposażone są w specjalne hamulce, które pozwalają zablokować konstrukcję w danej pozycji i uniemożliwić jej przemieszczanie. Rusztowanie jezdne może być z powodzeniem przesuwane również w stanie zmontowanym.

Do kogo skierowana jest nasza oferta?

Siedziba naszej firmy mieści się w Wolicy, ale działając jako wypożyczalnia rusztowań, kierujemy swoje usługi do klientów z całego województwa mazowieckiego. Udostępniamy rusztowania między innymi firmom z Warszawy, Pruszkowa oraz Piaseczna. Aby poznać szczegółowy cennik naszych usług, zachęcamy do bezpośredniego lub telefonicznego kontaktu z naszym przedsiębiorstwem.

Wysokość robocza Stawka za: 1 dzień Stawka dzienna za: 1 tydzień Stawka dzienna za: ponad 2 tygodnie
4,30 84,00 zł 44,00 zł 29,00 zł
6,30 100,00 zł 55,00 zł 40,00 zł
8,30 130,00 zł 70,00 zł 50,00 zł
10,30 150,00 zł 95,00 zł 65,00 zł

Rusztowania aluminiowe jezdne Krause ProTec o wymiarach 0,70 x 2,00

wypożyczalnia rusztowań